قوانين و مقررات

شرایط استرداد شهریه دریافتی و وجه کتاب:

با توجه به توضیحات ارائه‌شده هنگام ثبت‌نام و شناختی که مراجعین محترم از طرق مختلف نسبت به خدمات موسسه پیداکرده‌اند، انتظار می‌رود که در هنگام ثبت‌نام به جمع‌بندی‌های لازم در خصوص مناسب بودن دوره رسیده باشند و ثبت‌نام پس از واریز وجه قطعی است و هر دو طرف (موسسه زبان انگلیسی سیمین و هر یک از زبان‌آموزان محترم) ملزم به انجام تعهدات خود می‌باشند. بااین‌وجود، چنانچه زبان‌آموزی پس از شرکت در جلسه اول از کیفیت خدمات رضایت نداشته باشد می‌تواند تقاضای فسخ ثبت‌نام و دریافت شهریه را بنماید که پس از کسر هزینه یک جلسه حضور در کلاس مبلغ باقی‌مانده قابل‌استرداد می‌باشد. این امر پس از شرکت در جلسه دوم ممکن نخواهد بود. در خصوص وجه کتاب، پس از فروش امکان استرداد وجه وجود ندارد.

 

ساعت کار و پاسخ‌گویی هر یک از چهار شعب موسسه به شرح ذیل اعلام می‌گردد:

  • شعبه معلم: ۸:۳۰ الی ۲۱
  • شعبه خزر: ۱۵ الی ۲۱
  • شعبه شمشیربند: ۱۵ الی ۲۱
  • شعبه امیر: ۱۵ الی ۲۱

 

پرداخت وجوه شهریه و کتاب با مراجعه حضوری از طریق کارت‌خوان و یا از طریق درگاه اینترنتی موسسه به آدرس register.sarisimin.com قابل انجام است.

 

پشتیبانی خدمات موسسه از طریق تلفن، پیام در سایت موسسه، پیام در پیام‌رسان‌های واتس‌اپ و اینستاگرام به‌صورت روزانه در ساعات کار و حسب امکان ساعات غیر از ساعات اعلام‌شده در قسمت ساعت کار انجام می‌پذیرد.

 

مقررات حریم شخصی:

کلیه اطلاعات اعلام‌شده توسط زبان‌آموزان (چه به‌صورت کتبی و آفلاین و چه به‌صورت آنلاین) جزء حریم شخصی مراجعین محسوب شده و به‌صورت کامل محرمانه نزد موسسه باقی خواهد ماند و به‌هیچ‌وجه غیر از مقاصد تعیین هویت زبان‌آموزان در سطح موسسه از آن استفاده دیگری نخواهد شد.

 

ثبت شکایات مراجعین و زبان‌آموزان به طرق ذیل قابل انجام است:

  1. ارائه شکایت کتبی به دفتر شعب
  2. اعلام شکایت به‌صورت تلفنی
  3. ارسال شکایت در پیام‌رسان‌های اعلام‌شده
  4. تکمیل فرم شکایت در قسمت تماس با ما در سایت