جذب مدرس

شرایط عمومی و اختصاصی همکاری با موسسه سیمین ساری در بخش آموزشی دانش‌آموختگان دوره کارشناسی، کارشناسی ارشد و دکترای دانشگاه‌ها و مؤسسات آموزش عالی در رشته‌های زبان انگلیسی (و سایر رشته‌ها به‌شرط قبول شدن در آزمون ورودی) که از شرایط عمومی لازم برای احراز شغل معلمی برخوردار باشند می‌توانند برای همکاری با موسسه زبان‌های خارجی سیمین ساری تقاضا بدهند.

موسسه زبان‌های خارجی سیمین با اعتقاد به این‌که عمر زبان آموزان از گران‌بهاترین سرمایه‌های آنان است نسبت به انتخاب، آموزش و نگهداشت مدرسان و اساتید کیفی و متعهد زبان‌های خارجی اهتمام ویژه دارد و برای تأمین شرایط لازم جهت جذب بهترین و مؤثرترین مدرسان، اقدام به برگزاری آزمون کتبی، آزمون شفاهی (مصاحبه)، برگزاری دوره آموزشی و دوره کارآموزی می‌نماید.

آزمون کتبی مذکور شامل چهار بخش شنیداری، ساختار، خواندن و درک مطلب و واژگان می‌باشد که داوطلبان باید حداقل ۶۵% نمره آزمون کتبی را کسب نمایند تا بتوانند به مرحله بعدی (مصاحبه) وارد شوند.

کسانی که موفق به کسب حداقل نمره آزمون کتبی شوند به مصاحبه دعوت می‌شوند. مصاحبه باهدف سنجش توانایی‌های شفاهی زبان‌های خارجی، هوش عاطفی و سایر شرایط عمومی لازم برای احراز شغل شریف و خطیر معلمی برگزار می‌شود. آن دسته از داوطلبان همکاری با موسسه سیمین که از آزمون‌های کتبی و شفاهی با موفقیت عبور کنند یک دوره آموزش معلمی را خواهند گذراند که در طی آن سیاست‌ها، باورها و نگرش‌های آموزشی موسسه تبیین خواهند شد و روش‌های تدریس و سنجش و اندازه‌گیری تدریس می‌شوند.

دوره کارآموزی آخرین دوره جذب مدرس می‌باشد که گذراندن آن توسط داوطلبان منجر به جذب آنان به‌عنوان مدرس تمام‌وقت یا نیمه‌وقت در موسسه سیمین ساری خواهد شد.

پذیرفته‌شدگان بسته به نیاز موسسه، جنسیت و برخی شرایط و ویژگی‌های مهم در یک یا همه شعبات چهارگانه موسسه سیمین ساری شروع به تدریس خواهند کرد.

فرآیند ثبت‌نام

شرکت در آزمون کتبی

شرکت در مصاحبه (ویژه پذیرفته‌شدگان آزمون کتبی)

شرکت در دوره تربیت‌معلم

شرکت در دوره کارورزی

شروع همکاری به‌عنوان مدرس

مدارک لازم برای ثبت تقاضای همکاری

فرم تکمیل‌شده تقاضا

تصویر شناسنامه یا کارت ملی

عکس پرسنلی ۴*۳ دیجیتال

آخرین مدرک تحصیلی

رزومه

تصویر فیش واریزی به مبلغ ۱٬۲۴۰٬۰۰۰ ریال به کارت شماره ۵۰۴۱۷۲۱۰۳۷۷۶۲۸۵۴ بانک رسالت به نام سید احمد کسائیان

زمان و مکان برگزاری آزمون

1 آذر ۱۴۰۲ ساعت ۱۰ صبح، شعبه معلم به نشانی خیابان معلم، نبش معلم 16