درباره ما

موسسه زبان انگلیسی سیمین از سال ۱۳۷۲ اولین شعبه خود را در بلوار امیر مازندرانی ساری افتتاح و آغاز به‌کار کرد و رفته‌رفته متناسب با حجم تقاضاها و اقبال شهروندان فرهیخته ساروی شعبات دوم، سوم و چهارم خود را تأسیس کرد.

موسسه سیمین به‌عنوان یک موسسه خوش‌نام و مورد اعتماد شهروندان فهیم و فرهنگ دوست ساری و با اعتقاد به این‌که ساعاتی از عمر زبان آموزان که در موسسه می‌گذرد از گران‌بهاترین سرمایه‌های آنان است خود را متعهد و مکلف به ارائه خدمات آموزشی کیفی می‌داند و به همین دلیل از کادر آموزشی بسیار مجرب و کارآزموده برخوردار است.

موسسه سیمین با ارائه دوره‌های پیش‌دبستانی و اکتساب محور به نام دوره مادر و کودک مبدع و اولین ارائه‌کننده خدمات آموزشی زبان انگلیسی اکتساب محور در مازندران می‌باشد.

علاوه بر آن دوره‌های ویژه کودکان، نوجوانان، بزرگ‌سالان، آمادگی تافل و آمادگی آیلتس را نیز در همه‌ی شعب چهارگانه خود برگزار می‌نماید.

این موسسه اولین و موفق‌ترین برگزارکننده دوره‌های آمادگی کارشناسی ارشد و دکتری آموزش زبان انگلیسی در استان مازندران است.

مدیران موسسه آقایان دکتر سید احمد کسائیان و منصور نیستانی می‌باشند.

موسسه سیمین علاوه بر برگزاری دوره‌های آموزشی و اکتساب محور رسمی دوره‌های غیررسمی اکتساب محور را نیز در برنامه خود گنجانده است که توضیحات آن تحت همین عناوین در منوی اصلی قابل‌مشاهده است.

مدرسان این موسسه از طریق آزمون ورودی، مصاحبه و پس از طی دوره کارورزی جذب می‌شوند و پس از گذراندن دوره‌های تربیت‌معلم بدو خدمت همکاری خود را آغاز می‌کنند و به‌صورت منظم توسط ارزیابان موسسه مورد نظارت، حمایت و ارزیابی قرار می‌گیرند.

دوره‌های آموزشی موسسه در ۲۰ جلسه ۱ ساعته و ۱٫۵ ساعته برگزار می‌شوند و زبان آموزان امکان استفاده از کتابخانه و فیلم‌های آموزشی دسته‌بندی‌شده موسسه را دارند.

SIMIN

ENGLISH

INSTITUTE

SARI - IRAN

SINCE 1993